Sesizare: Strada Alecu Russo nr. 6 in categoria Drumuri
Strada Alecu Russo nr. 6

Data raportarii: duminică, 2 august 2020, 5:29

Status: in lucru

Adresa: Strada Alecu Russo nr. 6

Categorie: Drumuri

Descriere:

Peticul din curba de la piscin...astupat de un idi*t cu ditamai gramada de bituum, nu este nivelat! Ne rupem masinile in el de 2 luni! Ajungi cu 40-50 la ora acolo si sari in sua un metru sau ocolesti pe contra sens!
La fel si peticul din curba din fata Primariei-fostul Zori de zi, aceiasi chestie!
E munca de 2 ore...chiar nu se poate rezolva????

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Solicitare reparatii carosabil

duminică, 2 august 2020, 5:29

Am facut demersuri catre Primaria Techirghiol pentru a se rezolva sesizarea facuta de dumneavoastra!
Va multumim!

Fisiere atasate solutiei:

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.