Sesizare: Strada Avram Iancu 13C in categoria Drumuri

Data raportarii: sâmbătă, 15 august 2020, 1:42

Status: rezolvata

Adresa: Strada Avram Iancu 13C

Categorie: Drumuri

Descriere:

Strada nou asfaltată prăbușita. Lucrări de mantuiala

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Vă multumim pentru sesizare!

sâmbătă, 15 august 2020, 1:42

Vă multumim pentru sesizare! Vom face demersurile necesare pentru rezolvarea problemei.

Buna ziua,
Am revenit. In urma sesizarii dumneavoastra am trimis o solicitare de reparatie catre Primarie, pe care o atasam si se poate vizualiza.
Va multumim pentru implicare si spiritul civic.
Revenim cu raspuns!

Fisiere atasate solutiei:

Raspunsul primariei

sâmbătă, 15 august 2020, 1:42

La sesizarea noastra primaria a raspuns.

Fisiere atasate solutiei:

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.