Sesizare: Parc de recreere Oras Techirghiol in categoria Domeniu public

Data raportarii: vineri, 13 august 2021, 8:57

Status: inregistrata

Adresa: Parc de recreere Oras Techirghiol

Categorie: Domeniu public

Descriere:

Deși am sesizat la data de 18 iunie că la locul de joacă există mobilier ce prezintă defecțiuni majore și pune în pericol siguranța copiilor care se joacă acolo, până în prezent nu a fost luată nicio măsură de a-l repara sau schimba. Atașez fotografii și solicit autorităților să prioritizeze siguranța copiilor, fără amânare.

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Loc de joaca pe faleza

vineri, 13 august 2021, 8:57

Va multumim pentru sesizare. Vom aduce la cunostinta primariei situatia locului de joaca. Vom reveni cu raspunsul primariei.

Raspuns sesizare

vineri, 13 august 2021, 8:57

Buna ziua,

Am trimis o sesizare catre Primarie solicitand solutionarea problemei anuntate de dumneavoastra.

Fisiere atasate solutiei:

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.