Sesizare: Bulevardul Victoriei 1 in categoria Drumuri

Data raportarii: duminică, 9 mai 2021, 2:05

Status: inregistrata

Adresa: Bulevardul Victoriei 1

Categorie: Drumuri

Descriere:

Duminica, Ora 14:00 la hotelul ce se construieste in parcul orasului se muncește de zor... copii ce își fac somul în cărucioare pe faleza sunt treziți de bormașini, ciocane și pickamere.
Sun la politia locala de 30 de minute, dar se pare ca pana și ei dorm duminica.
Exceptand legalitatea dubioasa a construcției va rog sa le stabiliți un program de lucru, pt. ca noi, cetățenii nu avem de ce suferii ca ei nu mai știu cu ce mana sa bage bani și terenuri în buzunar. Verificați dispeceratul politiei locale, se pare ca dorm în post și sunetele de bormașini nu ajung pana la ei.

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.