Sesizare: Str.Marasti in categoria Drumuri

Data raportarii: miercuri, 5 august 2020, 4:45

Status: inregistrata

Adresa: Str.Marasti

Categorie: Drumuri

Descriere:

Datorită unor garduri construite pe spațiul străzii, circulația autovehiculelor este pur și simplu ANULATĂ.
Situația este de ani buni !

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Multumim pentru sesizare!

miercuri, 5 august 2020, 4:45

Multumindu-va pentru sesizare, va aducem la cunostinta ca atentionarea dumneavoastra ar fi fost extrem de oportuna, doar ca Techirghiol.City activeaza pe raza localitatii noastre si nicidecum in alte zone, cum ar fi Suceava, de exemplu, unde ati localizat dumneavoastra prin GPS problema la care faceti referire.
Apreciindu-va spiritul civic, va asteptam cu sesizari mai exacte, pentru un oras mai frumos si mai civilizat!

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.