Sesizare: Techirghiol, Romania in categoria Transport public
Techirghiol, Romania

Data raportarii: marți, 4 august 2020, 5:47

Status: inregistrata

Adresa: Techirghiol, Romania

Categorie: Transport public

Descriere:

Autobuzele nu respecta graficul comunicat pe ruta Tevhirghiol-Constanta. Nu ajung la ora comunicata si nu pleaca spre Techirghiol din gara.

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Va multumim pentru sesizare!

marți, 4 august 2020, 5:47

Buna ziua,
Da, este un lucru stiut ca firmele de transport sfideaza cetatenii, lucrand cum vor ele. Atitudinea lor depinde foarte mult si de modul in care a fost intocmit contractul sau de modul in care ei sunt verificati de Primaria de la noi.
Vom face de indata o sesizare in acest sens catre Primarie.

Revenim cu raspuns!

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.