Sesizare: DJ383 in categoria Spatii Verzi

Data raportarii: luni, 3 august 2020, 9:12

Status: inregistrata

Adresa: DJ383

Categorie: Spatii Verzi

Descriere:

De mai bine de o lună, pe faleza pietonală, se desfășoară lucrări care implica și niște săpături, iar șanțurile rezultate nu au măcar un minim de protecție, avertizare vizuală, etc. În timpul zilei zona este plină de bicilete, copii cu trotinete, bătrâni, iar gaura este un real pericol.

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Va multumim pentru sesizare!

luni, 3 august 2020, 9:12

Multumindu-va pentru sesizare si pentru spiritul civic, ne vom adresa primariei cu o sesizare la care vom atasa si pozele dumneavoastra.

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.