Sesizare: Strada Oituz 3 , România in categoria Domeniu public
Strada Oituz 3 , România

Data raportarii: luni, 3 august 2020, 6:02

Status: inregistrata

Adresa: Strada Oituz 3 , România

Categorie: Domeniu public

Descriere:

Plaja publică este plină de vegetație, nu a fost deloc pregatită pentru sezonul estival. Cred că făcând un efort minim se putea curăța plaja de vegetație și buruieni, astfel încât să fie o ambianță plăcută.

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Va multumim pentru sesizare!

luni, 3 august 2020, 6:02

E regretabil ca plaja publica nu este pregatita corespunzator nici in august. Partea buna este ca, in urma sesizarii dumneavoastra, informatia a ajuns deja unde trebuie, pentru ca pagina noastra este monitorizata cu mare atentie de ei. :)
Va multumim!

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.