Sesizare: Str. Dr. Istrate in categoria Drumuri
Str. Dr. Istrate

Data raportarii: duminică, 2 august 2020, 6:17

Status: inregistrata

Adresa: Str. Dr. Istrate

Categorie: Drumuri

Descriere:

Drum neasfaltat

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Va multumim pentru sesizare!

duminică, 2 august 2020, 6:17

E regretabil ca strada mentionata de dumneavoastra, ca si multe alte strazi, este neasfaltata. Ne vom interesa la primarie cand va fi prinsa strada mentionata de dumneavoastra in planul de asfaltare.

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.