Sesizare: Str.Albastrelor lângă primarie in categoria Ordine publica
Str.Albastrelor lângă primarie

Data raportarii: duminică, 25 octombrie 2020, 1:28

Status: inregistrata

Adresa: Str.Albastrelor lângă primarie

Categorie: Ordine publica

Descriere:

Nu inteleg cum unii au voie sa fie mai presus decat legea. Stiu ca s-a mai semnalat problema tulburarii ordinei si linistii publice de la aceasta locatie iar raspunsul d-voastra a fost sa apelam 112 dar ati omis ca in aceasta perioada de pandemie, preferabil este sa nu blocam linia cu probleme ce pot fi usor rezolvate (avertismente/amenzi) de catre politia locala. Aceasta politie locala, ignora multe sesizari sau mai simplu, nu raspunde apelurilor (probabil au o lista neagra). Nu inteleg acordul/permisiunea tacita sau voita a autoritatilor fata de acei locuitori ce frecvent tulbura linistea si ordinea publica. Fiind o zona de mare interes turistic si religios, ar trebui supravegheata zona si mentinuta o decență. Mulțumesc!

Distribuie aceasta sesizare

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.