Sesizare: Bd.Victoriei, Nr.53 in categoria Drumuri

Data raportarii: luni, 12 octombrie 2020, 10:29

Status: inregistrata

Adresa: Bd.Victoriei, Nr.53

Categorie: Drumuri

Descriere:

In data de 5 octombrie au inceput lucrarile la reteaua de gaze pe Bd. Victoriei. Au sapat pe tronsonul nostru doar luni, marti, miercuri au reparat tevile si conductele care le-au spart la toate cele 3 imobile unde au sapat. Apoi la ora 14 au plecat si de atunci nu au mai venit, au abandaonat lucrarea asa cum o vedeti in poze. Nimeni nu ne anunta nimic ce se intampla cu lucrarea si motivul sistarii lucrarilor. Suntem intelegatori si avem rabdare dar au trecut atatea zile si nu se lucreaza deloc...

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Vă mulțumim pentru sesizare!

luni, 12 octombrie 2020, 10:29

Bună ziua,
Am primit sesizarea dumneavoastră și vom reveni cu un răspuns. Vă mulțumim!

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.