Sesizare: str Plantelor nr 8 in categoria Drumuri
str Plantelor nr 8

Data raportarii: joi, 8 octombrie 2020, 10:42

Status: inregistrata

Adresa: str Plantelor nr 8

Categorie: Drumuri

Descriere:

Buna ziua! Suntem 3 familii pe str Plantelor si avem același număr la adresă (nr8).Mereu avem probleme cu facturile și cu cei de la curierat. Ati putea face ceva în privința asta?

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Vă mulțumim pentru sesizare!

joi, 8 octombrie 2020, 10:42

Bună ziua,

Da, vom face o sesizare către Primărie și vom solicita rezolvarea situației descrise de dumneavoastră.

Revenim!

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.