Sesizare: Strada Walter Mărăcineanu in categoria Drumuri
Strada Walter Mărăcineanu

Data raportarii: luni, 5 octombrie 2020, 2:19

Status: inregistrata

Adresa: Strada Walter Mărăcineanu

Categorie: Drumuri

Descriere:

Doresc sa sesizez lipsa indicatoarelor auto de tipul "STOP" pe toate intersectiile strazii Walter Maracineanu (posibil pe intreaga zona), situatie ce poate creea confuzii sau evenimente neplacute in trafic. Mentionez ca strada este des circulata in special duminica cand oamenii se indreapta catre obor.

Distribuie aceasta sesizare

Solutii si mesaje

Va multumim pentru sesizare!

luni, 5 octombrie 2020, 2:19

Buna ziua,

Vă mulțumim pentru sesizare!
Vom face o sesizare către Primărie, în acest sens, pentru rezolvarea situației reclamate de dumneavoastră.

Aplicatie dezvoltata de Catalin Dordea pentru USR Techirghiol.